(+48) 500 545 550
Szukaj
Tagi
Wszystkie zdjęcia
7 000,00 zł
Data dostępności:
Dodaj do koszyka
Zatoka w Konstantynpolu
olej/tektura, 56 x 41 cm
sygn. p.d.: „Henryk Uziembło”