(+48) 500 545 550
Szukaj
Tagi
Wszystkie zdjęcia
11 800,00 zł
Data dostępności:
Dodaj do koszyka
olej/płyta, 33 x 50 cm
sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak/1945"
na odwrociu opis: "Potwierdzam autentyczność obrazu/Jerzy Kossak" oraz autorska pieczątka