Stefan Domaracki (1897-1983), Dzierzbia, 1927

3 000,00 zł

olej/płyta, 22,5 x 29,5 cm (w świetle ramy)

sygnowany, opisany i datowany l.d.: "S. Domaracki/Dzierzbia/1927"