(+48) 500 545 550
Szukaj
Tagi
Wszystkie zdjęcia
3 000,00 zł
Data dostępności:
Dodaj do koszyka
olej/płyta, 22,5 x 29,5 cm (w świetle ramy)
sygnowany, opisany i datowany l.d.: "S. Domaracki/Dzierzbia/1927"