126. Marian Nowicki (1904-po 1939 Gusen), Żołnierz wzywający posiłki, 1931

2 000,00 zł

olej/tektura, 19 x 25 cm

sygnowany i datowany l.d.: "M. Nowicki/1931"

25 innych produktów w tej samej kategorii: