(+48) 500 545 550
Szukaj
Tagi
Wszystkie zdjęcia
4 500,00 zł
Data dostępności:
Dodaj do koszyka
olej/tektura, 19 x 25 cm
sygnowany i datowany l.d.: "M. Nowicki/1931"