Hanna Pachniewska-Betley (1910-1987), Bukiet kwiatów, 1964

3 400,00 zł

olej/tektura, 35 x 49 cm (w świetle passe-partout)

sygnowana i datowana p.d.: "H. Pachniewska/1964"