(+48) 500 545 550
Szukaj
Tagi
Wszystkie zdjęcia
3 400,00 zł
Data dostępności:
Dodaj do koszyka
olej/tektura, 35 x 49 cm (w świetle passe-partout)
sygnowana i datowana p.d.: "H. Pachniewska/1964"