131. Hanna Pachniewska-Betley (1910-1987) Kwiaty w wazonie, 1961

2 600,00 zł

olej/tektura, 48,5 x 34,5 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany i datowany l.d.: "H. Pachniewska/1961"