(+48) 500 545 550
Szukaj
Tagi
Wszystkie zdjęcia
2 800,00 zł
Data dostępności:
Dodaj do koszyka
akwarela/papier, 68,5 x 48,5 cm (w świetle ramy)
sygnowany po prawej stronie: "M. Wątorski"