147. Jan Wojnarski (1879-1937), Krucyfiks królowej Jadwigi na Wawelu

900,00 zł

akwaforta/papier, 42 x 30,5 cm (zadruk)

sygnowany ołówkiem l.d.: "odb. własnoręczna", p.d.: "Jan Wojnarski"