202. Franciszek Sunderland (I poł. XX w.), Widok na warszawską Starówkę, 1928

2 500,00 zł

akwarela/papier, 28,5 x 34,5 cm (w świetle ramy)

sygnowana p.d.: „Franciszek Sunderland/1928”