Nowy 205. Malarz polski, XIX w. (przyp. Januaremu Suchodolskiemu), Napoleon po bitwie pod Jeną

205. Malarz polski, XIX w. (przyp. Januaremu Suchodolskiemu), Napoleon po bitwie pod Jeną

20 000,00 zł

olej/płótno, 42,5 x 56,5 cm