Nowy 209. Marek Karwacki (1947-1992), Bez tytułu, 1974

209. Marek Karwacki (1947-1992), Bez tytułu, 1974

1 800,00 zł

tusz/papier, 99 x 69,5 cm (w świetle ramy)

sygnowany i datowany po prawej stronie, z boku.: „M. Karwacki/1974”