(+48) 500 545 550
Szukaj
Tagi
3 200,00 zł
Data dostępności:
Dodaj do koszyka
tusz/papier, 99 x 69,5 cm (w świetle ramy)
sygnowany i datowany po prawej stronie, z boku.: „M. Karwacki/1974”