Marek Karwacki (1947-1992), Bez tytułu, 1975

3 200,00 zł

tusz/papier, 97 x 68,5 cm (w świetle ramy)

sygnowany i datowany w obrębie kompozycji (w balonie).: „M. Karwacki/1975”