JAK KUPIĆ?

Powiemy Ci, jak w kilku prostych krokach nabyć wymarzony przedmiot na aukcji sztuki.

Przede wszystkim zastanów się, który z prezentowanych na aukcji przedmiotów odpowiada Twojej wrażliwości i zainteresowaniom. Możesz zapoznać się z ofertą osobiście na wystawie przedaukcyjnej organizowanej mniej więcej 2 tygodnie przed planowaną aukcją, bądź zamówić katalog w wersji papierowej lub elektronicznej (znajdziesz go na naszej stronie internetowej: www.domaukcyjnypanorama.pl).

Jeżeli stawiasz pierwsze kroki w kolekcjonowaniu obiektów artystycznych, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem telefonu: 500 545 550.

Możesz liczyć na fachową pomoc naszych ekspertów. Spotkanie z specjalistą umówisz pod numerem telefonu: 500 545 550.

Jeżeli już wiesz co chcesz nabyć do swojej kolekcji:

-        przyjdź na aukcję osobiście i pobierz kartę do licytowania

-        licytuj telefonicznie: ta opcja jest całkowicie bezpłatna; nasz pracownik zadzwoni do Ciebie w chwili, kiedy rozpocznie się licytacja interesującego Cię przedmiotu. Pamiętaj, aby wypełnić formularz zlecenia licytacji  i dostarczyć go nam najpóźniej 24 h przed planowaną aukcją osobiście, pocztą, mailowo lub faksem.

-        licytuj on-line na www.onebid.pl (jeżeli robisz to pierwszy raz zarejestruj się najpóźniej do godziny 12:00 w dniu, w którym odbędzie się planowana aukcja i prześlij nam kserokopie dowodu osobistego i dane karty kredytowej na adres mailowy: biuro@domaukcyjnypanorama.pl)

-        możesz wybrać również tzw. sekretną ofertę: jeżeli chcesz pozostać anonimowy, nasz pracownik będzie licytował w Twoim imieniu nie przekraczając wyznaczonego limitu cenowego. Gwarantujemy, że zakupisz przedmiot w możliwie najniższej cenie. Formularz zlecenia sekretnej oferty dostępny jest w naszej siedzibie, na stronie internetowej oraz w katalogu aukcyjnym. Złóż go najpóźniej do godziny 12:00 w dniu, w którym organizowana jest aukcja. Usługa jest całkowicie bezpłatna.

Po zakończeniu licytacji zostaniesz poproszony o uregulowanie płatności. Do wylicytowanej kwoty dodana zostanie jeszcze opłata aukcyjna (12% + VAT). Płatności należy dokonać w ciągu 10 dni od zakończenia aukcji za pomocą karty kredytowej, przelewu bankowego lub w gotówce. Po zaksięgowaniu opłaty, odbierz zakupiony obiekt osobiście w ciągu 30 dni lub skontaktuj się z nami w celu zorganizowania transportu.

Pamiętaj, że wyjątkowe przedmioty kupić możesz również w sprzedaży bezpośredniej w galerii naszego Domu Aukcyjnego oraz na stronie internetowej: www.domaukcyjnypanorama.pl.

         Aby wziąć udział w licytacji potrzebujemy kserokopii dowodu osobistego oraz karty kredytowej (ksero możemy wykonać na miejscu lub możesz nam je wysłać w formie elektronicznej).