SKUP OBRAZÓW WARSZAWA

Dom Aukcyjny Panorama Warszawa prowadzi skup obrazów za gotówkę oraz przyjmuje dzieła sztuki do sprzedaży komisowej.

W kręgu naszych poszukiwań znajduje się malarstwo polskich twórców, z szczególnym uwzględnieniem prac klasyków współczesności oraz znanych i notowanych na rynku sztuki przedstawicieli malarstwa dawnego.

Prowadzimy skup obrazów takich artystów jak:

Wojciech Fangor, Roman Opałka, Jerzy Nowosielski, Jan Tarasin, Ryszard Winiarski, Stanisław Fijałkowski, Tadeusz Kantor, Stefan Gierowski, Teresa Pągowska, Jan Dobkowski, Jacek Sempoliński, Jan Lebenstein, Franciszek Starowieyski, Zbigniew Beksiński, Jerzy Duda-Gracz, Stanisław Ignacy Witkiewicz, Eugeniusz Zak, Jan Stanisławski, Zofia Stryjeńska, Alfred Wierusz-Kowalski, Vlastimil Hofman, Jacek Malczewski, Rafał Malczewski, Józef Mehoffer, Tadeusz Makowski, Mela Muter, Józef Brandt, Józef Chełmoński, Julian Fałat, Teodor Axentowicz, Julian Kossak, Wojciech Kossak, Jerzy Kossak i innych.

Jak sprzedać obraz?

Podpowiemy Ci jak to zrobić w kilku prostych krokach:

Wstępną wycenę przeprowadzamy całkowicie bezpłatnie na podstawie zdjęcia obrazu wraz z podstawowym opisem i dokumentacją (jeżeli taka istnieje). Możesz je nam dostarczyć w następujący sposób:

  • - przesłać na adres e-mail: biuro@domaukcyjnypanorama.pl
  • - przynieść osobiście (po wcześniejszym telefonicznym umówieniu spotkania z ekspertem pod numerem telefonu: 500 545 550)
  • - wysłać pocztą na adres: Centrum Handlowe Panorama, Al. Witosa 31 lok 122, 00-710 Warszawa
  • - zostawić formularz zgłoszenia na naszej stornie internetowej www.domaukcyjnypanorama.pl

Prosimy o sfotografowanie obrazu z obu stron, z uwzględnieniem obramowania i sygnatury. Opis powinien zawierać informacje na temat wymiarów, techniki i autorstwa (jeżeli atrybucja nie budzi wątpliwości). Jeżeli to możliwe - prosimy o załączenie również fotografii certyfikatów i dodatkowych dokumentów.

Nasza komisja zapozna się z nadesłanym materiałem i skontaktuje się z Tobą w ciągu 14 dni. Jeżeli Twoja propozycja sprzedaży spotka się z naszym zainteresowaniem, poprosimy Cię o dostarczenie obiektu do naszej siedziby, gdzie zostanie on poddany gruntownej analizie, a wycena – weryfikacji.

Odwiedź nasz skup obrazów! Oferujemy szybką i bezpieczną transakcję, minimum formalności oraz gotówkę od ręki!

Nasz skup obrazów Warszawa znajduje się w Domu Aukcyjnym Panorama przy al. Witosa 31 (lokal 122) w Warszawie. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami.