Maja Berezowska (1898 – 1978), Przy stole, 1956

2 400,00 zł

Przy stole, 1956

akwarela, tusz/papier, 31 x 22 cm (w świetle passe-partout)

sygn. p.d.: „Maja Berezowska/56”