(+48) 500 545 550
Szukaj
Tagi
Wszystkie zdjęcia
2 400,00 zł
Data dostępności:
Dodaj do koszyka
Przy stole, 1956
akwarela, tusz/papier, 31 x 22 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: „Maja Berezowska/56”