(+48) 500 545 550
Szukaj
Tagi
Wszystkie zdjęcia
1 500,00 zł
Data dostępności:
Dodaj do koszyka
Dama z pudlem
akwarela, tusz/papier, 30,5 x 21,5 cm (w świetle passe-partout)
Sygn. p.d.: „Maja/57”