Oleksa Nowakijwskij (Aleksander Nowakowski) 1872 -1932

15 000,00 zł

olej/tektura, 20,5 x 11,5 cm

sygn. i dat. l.d."Ol. Nowakiwskij/Mogiła/14/VII/1910"

sygn. p.śr. monogramem wiązanym: "OH"