Oleksa Nowakijwskij (Aleksander Nowakowski) 1872 -1932

15 000,00 zł

olej/tektura, 21 x 10,5 cm

sygn. p.d. cyrylicą: "Mogiła/Ol. Nowakiwskij", dat. p.d.: "VI/14/1907"

sygn. l.d. monogramem wiązanym: "OH"