Nowy Edward Dwurnik ur. 1943, 15-stu kontrabasistów, 2018

Edward Dwurnik ur. 1943, 15-stu kontrabasistów, 2018

9 000,00 zł

akryl/płótno, 46 x 55 cm

sygn. p.d.: "2018/E. Dwurnik"