Nowy Edward Dwurnik (1943 - 2018)

Edward Dwurnik (1943 - 2018)

35 000,00 zł

Tulipany, 2017

olej/płótno, 81 x 65 cm

sygn. p.d.: „2017/E. Dwurnik”