Jarosław Jaśnikowski (ur. 1976), Wschodni wiatr, 2018

19 800,00 zł

olej/płótno, 70 x 90 cm

sygn. l.d.: „JJ/2018”

opisany z tyłu: „JJ/JAROSŁAW JAŚNIKOWSKI/”WSCHODNI WIATR”/LEGNICA

18.08.2018/NR-726”