Franciszek Sunderland (I poł. XX w.), Widok na warszawską Starówkę, 1928

3 500,00 zł

akwarela/papier, 28,5 x 34,5 cm (w świetle ramy)

sygn. p.d.: "Franciszek Sunderland/1928"