Miśnia, XIX wiek, Filiżanka z talerzykiem, 2 sztuki,

1 330,00 zł

porcelana ręcznie malowana, złocona wymiary: filiżanka - wys. 7 cm, śr. 9,5 cm; talerzyk - śr. 15,5 cm sygnatura na spodzie: dwie skrzyżowane szable