Pierścionek W.KRUK z diamentami wykonany ze złota

4 016,60 zł

47 brylantów o masie łącznej około 0,35ct H/VS-SI

37 szampańskich brylantów o masie łącznej około 0,55ct FB/VS

Łączna masa diamentów w wyrobie około 0,90ct

Sygnowany wewnątrz obrączki „W.KRUK”

Masa wyrobu: 8,00g