Pierścionek w stylu Art Deco z diamentami wykonany ze złota

10 902,20 zł

1 diament o masie około 0,65ct J-K/SI1 24 diamenty o łącznej masie około 0,20ct

ączna masa diamentów w wyrobie około 0,85ct

masa wyrobu: 2,55g,

złoto pr. 0.585

czas powstania: XX w.

„Piękny brylantowy wzór wykonany z dbałością o każdy szczegół. Szlachetna, elegancka forma oraz piękna oprawa”