Pierścionek z niebieskimi topazami oraz brylantami wykonany ze złota

4 360,88 zł

30 brylantów o łącznej masie około 0,20ct

5 niebieskich topazów o łącznej masie ~6,50ct

masa wyrobu: 13,65g,

złoto pr. 0.750

czas powstania: XX w.

„Wyjątkowy wyrób o charakterze sygnetu. Okazała forma pierścionka ozdobiona została brylantami oraz pięcioma topazami o wyjątkowej, niebieskiej barwie”