Dom Aukcyjny Panorama

O nas

Dom Aukcyjny Panorama mieści się przy al. Witosa 31 w CH Panorama w Warszawie. Wybór przestrzeni pod naszą siedzibę nie był przypadkowy - pragniemy podtrzymać i kontynuować piękną tradycję tego miejsca, zapoczątkowaną w 1993 roku przez właścicieli Panorama Art Gallery, Anatola i Barbarę Tyliszczaków.

Dzięki współpracy z ekspertami z różnych dziedzin sztuki mamy przyjemność zaprezentowania Państwu niezwykle bogatej i różnorodnej oferty starannie wyselekcjonowanych obiektów z zakresu malarstwa, rysunku, rzeźby, biżuterii, zegarków, antyków, rzemiosła artystycznego i nieruchomości. Pragniemy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających kolekcjonerów, dlatego na aukcjach i w sprzedaży bezpośredniej wystawiamy jedynie unikalne przedmioty, które łączy wysoki poziom artystyczny i warsztatowy. Nasze aukcje można również śledzić online z transmisją wideo w czasie rzeczywistym.

Zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży, zlecamy ekspertyzy wykwalifikowanym i niezależnym rzeczoznawcom, doradzamy w zakresie wyceny i inwestycji na rynku sztuki, zapewniamy również kompleksową pomoc w budowaniu i prowadzeniu kolekcji.

Łączymy profesjonalne zaplecze merytoryczne i najwyższy poziom świadczonych usług z pasją do sztuki i kolekcjonowania.

W naszej ofercie tylko wyjątkowe wyselekcjonowane obiekty

1111111p.jpg

Malarstwo

Bogaty wybór malarstwa polskiego i zachodnioeuropejskiego od XVII wieku po czasy współczesne. Obrazy olejne, akwarele, gwasze, grafika warsztatowa.

1111111n.jpg

Antyki

Niepowtarzalne przedmioty, będące przykładem kunsztu i artystycznego rzemiosła dawnych lat. W ofercie szeroka gama wysokiej klasy przedmiotów użytkowych: sreber, porcelany i szkła.

1111111.jpg

Zegarki i biżuteria

Wyjątkowe pojedyncze sztuki dawnych mistrzów jubilerstwa, biżuteria najlepszych światowych marek jak Chopard oraz Cartier, kolekcjonerskie luksusowe zegarki.

1111111k.jpg

Nieruchomości

Luksusowe rezydencje, pałace, duże obiekty handlowe i rekreacyjne oraz działki pod inwestycje w Polsce i za granicą.