Antyki

Prezentacje antyków to świetna okazja, by zapoznać się z ofertą rynkową. Pozwalają one sprawdzić panujące na rynku ceny dzieł sztuki oraz nawiązać kontakty z innymi kolekcjonerami. Aby móc w pełni cieszyć się udziałem w tak wyjątkowym przedsięwzięciu należy wybierać profesjonalne domy aukcyjne. Choć M&M GOLD Vintage dopiero rozpoczyna swoją działalność, to już teraz cieszy się dużym zainteresowaniem miłośników sztuki. 

Nasze prezentacje antyków kierujemy zarówno do początkujących, jak i wytrawnych poszukiwaczy. Staramy się zaspokoić potrzeby wszystkich nabywców, dlatego przygotowujemy bogatą i ciekawą ofertę drogocennych przedmiotów. Znaleźć w niej można zarówno meble, jak i biżuterię. Kolekcjonerów z pewnością zainteresują także prawdziwe rarytasy, a wśród nich przedmioty srebrne, porcelana i obrazy. Niezależnie od tego, czy klient planuje rozbudować swoją kolekcję, czy tylko udekorować salon dziełem sztuki, powinien zapoznać się z ofertą M&M GOLD Vintage. Nasi specjaliści pomogą początkującym kolekcjonerom i przedstawią całą procedurę związaną z nabywaniem przedmiotów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem antycznych mebli, zegarków, biżuterii oraz innych obiektów. Podane opisy i ceny umożliwiają wcześniejsze zapoznanie się z ofertą. Wszystkim zainteresowanym spoza Warszawy udostępniamy nasze prezentacje antyków online.

Pośredniczymy w sprzedaży oraz współpracujemy z najlepszymi specjalistami. Dlatego tak wielu klientów wraca po nasze usługi – łączymy w sobie niezawodność, pasję i najwyższą jakość obsługi. Zapraszamy do podjęcia współpracy z naszym salonem M&M GOLD Vintage.