(+48) 500 545 550
Szukaj
Tagi
Wszystkie zdjęcia
12 000,00 zł
Data dostępności:
Dodaj do koszyka
olej/płyta, 27,5 x 44 cm
sygnowany p.d.: "Tadeusz Rybkowski/1893"