(+48) 500 545 550
Szukaj
Tagi
3 200,00 zł
Data dostępności:
Dodaj do koszyka
tusz/papier, 97 x 68,5 cm (w świetle ramy)
sygnowany i datowany p.d.: „M. Karwacki/1975”