Nowy 208. Marek Karwacki (1947-1992), Bez tytułu, 1975

208. Marek Karwacki (1947-1992), Bez tytułu, 1975

1 800,00 zł

tusz/papier, 97 x 68,5 cm (w świetle ramy)

sygnowany i datowany p.d.: „M. Karwacki/1975”