Martial Fray, Paryż, 1849 - 1861, Filiżanka z talerzykiem ze srebra, 2 sztuki,

5 900,00 zł

wewnątrz złocone

waga: 354 g

wym.: talerzyk: śr. 13 cm; filiżanka: śr. 9 cm, wys. 7 cm

sygnowane