(+48) 500 545 550
Szukaj
Tagi
5 900,00 zł
Data dostępności:
Dodaj do koszyka
Martial Fray, Paryż, 1849 - 1861, Filiżanka z talerzykiem ze srebra, 2 sztuki,
wewnątrz złocone
waga: 354 g
wym.: talerzyk: śr. 13 cm; filiżanka: śr. 9 cm, wys. 7 cm
sygnowane