(+48) 500 545 550
Szukaj
Tagi
Wszystkie zdjęcia
918,08 zł
Data dostępności:
Dodaj do koszyka
Łodzie
litografia barwna/papier, 24 x 21 cm (w świetle passe-partout)
sygn. l.d. na kamieniu: „Kisling”