Victor de Ruyter (1890 Niemcy – ?)

2 000,00 zł

W Kairze

olej/płyta, 37 x 49 cm w świetle ramy

sygn. l. d.: ' V. De Ruyter'

napis na podobraziu: '40 X 50 cm Victor de Ruyhter Aus Kairo żcc'

artysta niemiecki; malował głównie krajobrazy morskie: okręty, żaglowce, wybrzeża, wzburzone morze, widoki zatok i portów.