Mojżesz Kisling (1891 Kraków – 1953 Paryż)

1 600,00 zł

Cafe La Rotonde

litografia barwna/akwarela/papier, 39 x 49 cm (w świetle passe-partout)

sygn. na kamieniu p.d.: „Kisling”,

nr 61/360, sucha pieczęć